Коло складається з трьох послідовно з'єднаних провідників, опір яких дорівнює 4 ом 6 ом та 5 ом. Який струм буде іти через 3-й провідник? Якщо їх приєднати до джерела струму напругою 45 В?
- 09.07.2018 21:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
========
Ro=R1+R2+R3=4+6+5=15 Ом
Io=I1=I2=I3=U/Ro=45/15=3 A (ток в последовательном соединении одинаковый на всех участках)
=====================
- 01.01.1970 00:00