Якщо динамометр розташований на полюсі Землі , то вага тіла дорівнює 10Н. Де встановиться покажчик динамометра, якщо помістити в точку , розташовану на висотi, яка дорівнюється радіусу Землі?
- 13.02.2018 22:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
g₁=G*M₃/(R+h)² = G*M₃/(R+R)² = G*M₃ / (2R)² = (1/4) *G*M₃/R² = g/4.
Динамометр покажет P/4 = 10/4 = 2,5 H
- 14.02.2018 02:03