Матеріальна точка рухається за рівнянням х=0,06cos(100πt+π\4) м. Знайти амплітуду, фазу коливань , частоту, період
- 17.09.2018 13:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
Фаза= (100*pi*t+pi/4)
Начальная фаза ф0=pi/4
Частота v=w/2*pi=100*pi/2*pi=50 Гц
T=1/v=1/50=0,02 c
- 18.09.2018 12:48