Задача з фізики.
По мосту довжиною 0.5 км рухаэться потяг.Яка швидкість руху потяга , якшо міст він проїхав за 1 хв? Довжина потяга 250м
- 02.04.2017 06:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
v=s/t = 750м/60с=12.5 м/с ≈ 13м/с
- 03.04.2017 10:49