При стиску газу його об'єм зменшився з 8 до 5 л, а тиск підвищився на 60 кПа. Знайти початковий тиск.
- 17.03.2018 23:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
p1V1 = p2V2.
Отсюда p1= p2V2/V1.
Подставим значения: p1 = (р1+60)*5/8.
8p1 = 5p1 + 300,
3р1 = 300,
р1 = 300/3 = 100 кПа.
- 18.03.2018 00:11