Який магнітний потік створюється магнітним полем Землі через підлогу площею 25м^2, якщо вертикальна складова вектора індукціі цього поля 50мкТл
- 15.02.2018 04:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
=========
Ф=B*S=50*10^-6*25=1.25*10^-3 Вб (1,25 мВб)
=====================
- 16.02.2018 18:03