Під дією сили 2,5 кН швидкість автомобіля масою 5 т зросла з 54 км/год до 72 км/год. Визначте прискорення, з яким рухався автомобіль і шлях розгону.
Помогите
- 11.11.2017 20:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Второй закон Ньютона:
Можно найти время разгона.
Δt = (m Δv)/F = (5000 кг * (20 м/с - 15 м/с)) / (2500 Н) = 10 с
Тогда ускорение
a = Δv / Δt = (20 м/с - 15 м/с) / 10 с = 0,5 м/с^2
Путь
S = (v1 + v2) * Δt / 2 = (20 м/с + 15 м/с) * 10 с / 2 = 175 м
- 12.11.2017 06:40