Який заряд пройшов крізь електричну систему автомобіля якщо електричний струм 12- вольтного акумулятора виконав роботу 288 кДж
- 04.05.2017 00:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
ЭДС аккумулятора равен работе по перемещению заряда:
U = A/q
Отсюда:
q = A/U = 288 000 / 12 = 24 000 Кл или 24 кКл
- 06.05.2017 00:42