Чотири шестерні скріплені зубцями так як показано на рис 1 шестерня 1 має 9 зубців ;шестірня 2-15 зубців ;шестірня 3-8 зубців ;шестірня 4-16 зуців шестірня 2 і 3 закріпленні на спільному валу визначте період обертання шестірні 4 якщо частота обертання шестірні 1 дорівнює 5 об с
- 13.04.2017 22:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
N₁ = 5 об/с
n₂ = (9/15)·n₁ = 45/15 = 3 об/с
n₃=n₂=3 об/с
n₄=(8/16)·n₃ = 24/16 = 1,5 об/с
T₄=1/n₄ = 1/1,5 ≈ 0,67 c
- 14.04.2017 19:28