Автомобіль перші 30 свого шляху рухався зі швидкістю 40 кілометрів на годину наступні дві години зі швидкістю 50 кілометрів на годину Визначте середню швидкість руху автомобіля на всьому шляху
- 22.06.2018 07:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
перші 30 хв ?
Тогда :
путь = 0.5*40+2*50=120 км=S
время 0.5+2=2.5 час=t
V=S/t=120/2.5=48 км/ч
- 23.06.2018 05:01