Поїзд рухається зі швидкістю 36 км/год. Якщо вимкнути струм, то поїзд буде рухатися рівносповільнено і зупиниться через 20 с. Визначити прискорення поїзда (а) і шлях S, який він подолає до зупинки
- 11.03.2018 02:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = v0 + a*t
v = 0 m/c
v0 = 10 m/c
t = 20 c
a = (v - v0) / t
a = (0 - 10) / 20 = -0.5 m/c^2 отрицательное, так как останавливается
- 12.03.2018 18:09