Розвяжіт пожалуста
з 2 населених пунктів відстань між якими 162 км одночасно виїхали на зустріч один одному 2 автомобіля зі швидкісьтю 36 км\год та 15м\с знайдіть місце зустричі графічно і аналітично
.
- 07.02.2018 21:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
Х1=10t(36 км/ч=10м/с); х2=162-15t, зустрiч х1=х2; 10t=162-15t; 25t=162; t=162:25=6,48 c, x1=10*6,48=64,8 м
- 08.02.2018 03:31