З повітряної кулі, яка рівномірно піднімалася вгору зі швидкістю 5 м/с, на висоті 200 м скинули вантаж. Як довго він падатиме?
- 13.04.2018 18:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
X=x0+v0t-gt^2/2
v=v0-gt
0=200+5*t-10*t^2/2
5*t^2-5*t-200=0
t^2-t-40=0
D=1+160=161
t1=(1-sqrtD)/2 - не подходит по физическому смыслу
t2=(1+sqrt161)/2=6,84 с
- 14.04.2018 18:58