Тіло кинули з висоти 200 м з початкової швидкістю 2 м/с.протягом якого часу падало це тіло?
- 28.11.2017 00:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
H= VoT +(gT^2)/2; 2H = 2VoT +gT^2; gT^2 + 2VoT - 2H=0; 10T^2+4T-400=0; Решая квадрантное уравнение, получаем, что T=6,12 c.
- 28.11.2017 16:54