Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 90 км/год, а решту шляху зі швидкістю 15 м/с. Чому дорівнює середня швидкість на всьому шляху?
- 06.09.2017 14:25
- Физика
Ответы и объяснения 2
90=25 м/с
s=s1+s2=0.5s+0.5s
t=t1+t2
t1=0.5s/v₁
t2=0.5s/v₂
vcp=s/t=s/(t1+t2)=s/(0.5s/v₁+0.5s/v₂) Сократим на s
vcp=1/(0.5/v₁+0.5/v₂)=2*v₁*v₂/(v₁+v₂)=2*25*15/(25+15)= 750/40=18.75 (км/ч)
- 08.09.2017 14:29