Який шлях пройшло тіло за 15 с при рівноприскореному русі якщойого початкова швидкість20 м/с а прискорення що дорівнює 4 м/с2 напрямлене протилежно до початкової швидкості?
- 15.08.2018 23:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
S=v0*t-a*t²/2 Найдем через сколько секунд тело остановится a=(v-v0)/t 4=(0-20)/t t=5c S=20*5-4*5²/2=50 Ответ: 50м
- 16.08.2018 22:47