Швидкість моторного човна відносно води становить 6км/год,а швидкість плину ріки 2км/год.У скільки разів швидше човен рухається за течією,ніж проти неї?
- 20.12.2017 13:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
Скорость моторной лодки по течению:
V1 = 6+2 = 8 км/ч
Скорость против течения:
V2 = 6 - 2 = 4 км/ч
8/4 = 2 (скорость по течению в 2 раза больше, чем против течения)
- 21.12.2017 17:12