Нарпуженість магнітного поля в його центрі колового витка зі струмом 120А/M. Визначити діаметр витка та індукцію магнітного поля в його центрі, якщо сила труму у витку 11А
- 14.12.2017 17:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
B=M0*H=4*pi*10^-7*120=1,51*10^-4 Тл
B=M0*I/2*R
R=M0*I/2*B=4*3,14*10^-7*11/2*1,51*10^-4=4,57*10-2 м=4,57 см
- 15.12.2017 18:51