До однорідного магнітного поля з індукцією 5 мТл перпендикулярно до силових ліній влітає електрон з кінетичною енергією 4,5 кеВ.
Яким є радіус траєкторії руху електрона та період його обертання?
- 25.07.2017 17:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
T=2*pi*m/q*B=6,28*9*10^-31/1,6*10^-19*5*10^-3=7,1*10^-9 c
V=sqrt(2*E/m)=sqrt(2*4,5*1,6*10^-16/9*10^-31)=1,26*10^6 м/с
R=V*T/2*pi=1,26*10^6*7,1*10^-9/6,28=1,42*10^-3 м
- 26.07.2017 05:51