Тило масою 400 грам перебувае на висоти 2 м над ривнем пидлоги.Визначте потенциальну енергию цього тила
- 09.08.2018 17:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
m=400 г=4 кг
h=2 м
Еп.-?
Еп.=mgh
[Еп.]=кг*Н/м (в квадрате) * м=Н*м= Дж.
Еп.=4*2*10=80Дж.
- 01.01.1970 00:00