Пожалуйста ))
Вантаж масою 400 г здійснює коливання на пружині жорсткістю 160 Н/м. Амплітуда коливань дорівнює 5 см. Знайдіть найбільшу швидкість вантажу.
- 26.12.2017 14:35
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=0.4 кг k=160 Н/м А=0,05 м v=?
Еп=Ек
k*A²/2=m*v²/2
v=A*√(k/m)=0.05*√(160/0.4)=1 м/с
==================
- 27.12.2017 21:51