Фотони рентгенівського випромінювання мають енергію 50 кеВ яка їх довжина хвилі та яка їх маса
- 27.09.2018 01:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
E = 50 кэВ = 50 000*10⁻¹⁹ Дж = 5*10 ⁻¹⁵ Дж
с=3*10⁸ м/с - скорость света
__________
m - ?
Рентгеновские волны распространяются со скоростью света.
Энергия лучей:
E = m*c²/2
m = 2*E / c² = 2*5*10⁻¹⁵ / 9*10¹⁶ = 1,1*10⁻³¹ кг
- 28.09.2018 15:13