Маса молекули деякого газу дорівнюэ 3,32*10в степені (-27) кг.Визначте його відносну молекулярну масу.ПРо який елемент йдеться мова?
- 24.09.2017 23:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
m0=3,32*10^-27 кг.
Mr-?
Так як m0=Mr*1,66*10^-27 кг, то Mr=m0/(1,66*10^-27),
Mr=3,32*10^-27/(1,66*10^-27) = 2 аом.
Це молекула гідрогену.
- 25.09.2017 04:01