На якій висоті розташований оглядовий майданчик телевізійної вежі, якщо атмосферний тиск біля підніжжя вежі становить 760 мм рт. ст., а на висоті майданчика — 740 мм рт. ст.?
- 05.07.2018 03:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
Рземли=760 мм рт. ст.
Р=740 мм рт.ст.
760-740=20 мм.рт ст.
Составим пропорцию:
11м____1 мм рт. ст.
х м ____20 мм рт.ст
11/x=1/20
x=11*20/1=220
Ответ:Высота башни 220 м
- 06.07.2018 18:00