Електрон в атомі гідрогену перейшов з основного стану в збуджений одержавши енергію 12,8 еВ. Якою є найбільша довжина хвилі, що її може тепер випроменити атом гідрогену?
- 08.03.2018 02:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
E=12,8 еВ = 12,8*1,6*10^-19 Дж.
λ-?
Атом може випромінити енергію, яку отримав при збудженні. Отже E=hυ=hc/λ,
λ=hc/E,
λ=6,6*10^-34*3*10^8/(12,8*1,6*10^-19) = 0,97*10^-7 м.
- 09.03.2018 11:38