Платформа масою 15 т рухається зі швидкістю 3 км/год. З гармати,що була встановлена на платформі,горизонтально випустили снаряд масою 18 кг зі швидкістю 560 м/с.Визначте швидкість платформи після пострілу,якщо постріл відбувся у напрямку,протилежному до руху платформи.
- 16.05.2018 19:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
3 км/год = 3000/3600 м/с = 5/6 м/с
M·v = (M - m)·v₂ - m·v₁
(M - m)·v₂ = M·v + m·v₁ ≈ 1,5 м/с
- 17.05.2018 03:37