Динамометр , до якого підведено суцільний вантаж показує 14Н . Якщо вантаж опустити у воду , динамометр показуватиме 12Н. Яка густину вантажу?
- 25.04.2018 20:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
P=14Н, P1= 12Н.
ρ-?
Fa=P-P1=14-12=2 Н.
Fa=ρ1gV, ρ1 - густина води.
V=Fa/(ρ1g),
m=P/g,
ρ=m/V=Pρ1g/(gFa)=Pρ1/Fa,
ρ=14*1000/2=7000 кг/м³.
- 26.04.2018 01:38