Якою є вага меду об'ємом 1 л
- 13.05.2018 08:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
p= 1,4-1,6 кг/л (в залежності від виду та зрілості)
v=1 л
Знайти: m=?
Рішення
Маса розраховується за формулою: m=p*v, де
p – щільність,
v - об'єм.
Для обчислення маси меду візьмемо його середню щільність p=1,5 кг/л
m=p*v=1*1,5 = 1,5 кг
Відповідь: маса меду 1,5 кг.
- 14.05.2018 18:55