В акварiум налили 50л води.Площа дна акварiума=1000см³.Визначити висоту акварiма.Будь-ласка допоможiть!!!Термiново!!!
- 13.10.2017 05:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
Переведем 50л в см³ = 50000см³
V(прямоугольника)=S*h
h=V/S
h=50000/1000
h=50см
Ответ: h=50см
- 14.10.2017 04:28