Дуже треба!! Швидкість човна в стоячій воді 5м/с. Він рухається за течією річки, швидкість якої 1 м/с. Швидкість човна відносно берега дорівнює: 5м/с; 4м/с; 6 м/с; 1 м/с. Написати повністю розв'язок.
- 26.07.2017 15:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
V1=5м/с, v2= 1 м/с. v-?Нехай вектор v2 має напрямок праворуч. Човен рухається за течією річки, отже v2 має такий же напрямок. Складемо проекції векторів на вісь ОХ, напрямок якої праворуч: v=v1+v2, v=5+1=6 м/с.
- 27.07.2017 09:31