Допоможіть
При переміщенні провідника завдовжки 80 см зі струмом 20 А в однорідному магнітному полі з індукцією 1.2 Тл перпендикулярно до нього виконано роботу 1.92 Дж. Визначити величину переміщення.
- 12.12.2017 19:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
L= 0,8 м, I=20 А, B=1.2 Тл, A= 1.92 Дж.
s-?
A=Fs, F=BIL, sin90=1, A=BILs, s=A/(BIL).
s=1,92/(1,2*20*0,8) = 0,1 м.
- 13.12.2017 22:46