Загальна маса двох вантажів дорівнює 25 кг яка маса більшого вантажу якщо важіль перебуває в рівновазі ? масу не врховувати .
- 12.11.2017 00:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
M + m2 = 25
M1 = M2
m1g · 4 = m2g · 6
m1 = m2 · 6 ÷ 4 = 1,5 m2
m1 = 1,5 · 10 =15
1,5 m2 + m2 = 25
2,5m2 = 25 ÷ 2,5 = 10
- 13.11.2017 19:31