Ділянка кола складається з 3 однакових паралельно з'єднаних ламп. Чому дорівнює опір цієї ділянки, якщо сила струму в першій лампі дорівнює 0,25А, а напруга на ділянці 2 В
- 05.06.2017 04:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
I1=0,25А, U=2 В. R1=R2=R3. R-? При паралельному з'єднанні одинакових ламп струм у кожній із них однаковий, тому загальний струм I = 3I1 = 3*0,25= 0,75 A. Тоді R= U/I. R=2/0,75 = 2,7 Ом.
- 06.06.2017 07:52