Електричний струм, що проходить у замкненому контурі, створює в ньому потік магнітної індукції. Визначте індуктивність контуру якщо за сили струму 4 А потік магнітної індукції дорівнює 20 мВб.
- 08.06.2018 07:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано I=4 А Ф=20 *10^-3 Вб L- ?
Ф=L*I
L=Ф/I=20*10^-3/4=5 мГн
Ответ L=5 мГн
- 09.06.2018 10:23