Трамвай при силі струму 10А , напрузі 650 В розвиває силу тяги 3.25кН. З якою швидкістю він рухатиметься горизонтальною ділянкою дороги якщо ККД
електроустановки 60%?
- 26.06.2018 05:35
- Физика
Ответы и объяснения 1
I=10А, U= 650 В, F= 3250Н, ККД=60%= 0,6. v-?ККД = Fv/(IU); v=ККД*IU/F; v= 0,6*10*650/3250=1,2 м/с.
- 27.06.2018 15:17