Період коливання тіла дорівнює 0,5с .Знайдіть частоту коливань тіла та скільки коливань воно здійснює за 8 хвилин?
- 13.05.2017 19:48
- Физика
Ответы и объяснения 2
Т=0,5с, t= 8 хв=480 c. v-? n-?v=1/T; v=1/0,5= 2Гц.
n=v*t; n=2*480 = 960.
Відповідь: частота 2 с, за 8 хв 960 коливань.
- 14.05.2017 00:52
Период Т=0,5с
частота ν =1/Т, ν =1/0,5=2Гц
число колебаний N=t/T или N=νt
t=8*60=480c
N=2*480=960
- 15.05.2017 16:20