Одна гірлянда складається із 50 послідовно з'єднаних ламп, а інша-із 30 таких самих ламп, з'єднаних послідовно. У скільки разів відрізняються загальні опори гірлянд?
- 24.08.2018 13:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
R(50)=50*R----загальний опір 50 ламп з опором R
R(30)=30*R----загальний опір 30 ламп з опором R
R(50)/R(30)=(50*R)/(30*R)=5/3
- 25.08.2018 13:55