У ціліндрі під поршнем ізобарно охолоджують 10л газу від 427°С до 127°С. Який обєм охолодженого газу?
- 07.07.2017 21:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
V1=10л, T1= 427+273= 700K, T2=127+ 273= 400 K. V2-? Процес ізобарний, тому V1/V2=T1/T2, V2=V1*T2/T1; V2=10*400/700=5,7 л = 5,7 *10^-3 м^3.
- 09.07.2017 00:49