З якою силою чоловік масою 70 кг тисне на підлогу ліфта, що рухається з прискоренням 1 м/с,направлених: а)угору; б)униз?З яким прискоренням повинен рухатися ліфт, щоб людина не створювала тиску на підлогу?
- 18.06.2018 07:26
- Физика
Ответы и объяснения 1
Угору:
P = m*(g+a) = 70*(10+1) = 770 Н
Униз:
P = m*(g-a) = 70*(10-1) = 630 H
Прискорение:
a = g = 10 м/с²
- 19.06.2018 01:23