Дуже терміно!!! Даю 99 балів!!! Допоможіть!!! Будь ласка!!!
Під дією сили 15 кН тіло рухається прямолінійно так, що його координата змінюється за законом х = -200 + 9t - 3t2. Обчисліть масу тіла.
- 10.02.2018 01:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
X=x0+u0t+0.5*a*t^2
тогда ускорение -6м/с^2
15 кн=15000 Н
Второй закон Ньютона F=ma
m=F/a= 15000/6=2500 кг
- 11.02.2018 10:57