Рівняння координати човна має вигляд: х=5+4t ,усі величини в рівнянні подані в одиницях CL.Визначте: а) швидкість руху човна б) початкову координату
човна в) координату човна через 2 с після початку спостереження.
- 22.10.2017 22:11
- Физика
Ответы и объяснения 2
X=5+4*t,
x=x0+v*t, отже
а) v=4м/с (з формули)
б) х0=5м (з формули)
в) x=5+4*t=5+4*2=13м
- 23.10.2017 16:03
Дано x=5+4*t
x=xo+Vx*t
a) Vx=4 м/с- скорость движения лодки
б) xo=5- начальная координата
в) x(2)=5+8=13 м
- 25.10.2017 00:52