Тіло, рухаючись рівноприскорено, в кінці першої секунди від початку руху мало швидкість 1м / с. яка швидкість тіла в кінці п'ятої секунди.
- 06.04.2017 08:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
Шлях, пройдений при рівноприскореному русі без початкової нульової швидкості:S = (1/2) * a * t ^ 2, де а - прискорення, t - час руху.
Шлях, пройдений за 4 секундиS4 = (1/2) * a * 4 ^ 2 = 8 * а.
Шлях, пройдений за 5 секундS5 = (1/2) * a * 5 ^ 2 = 12,5 * а.
Шлях, пройдений за п'яту секундуS5 - S4 = 12,5 * а - 8 * а = 4,5 * а = 45 м
Звідси прискорення а = 10 м / сек ^ 2
Шлях, пройдений за 10 секунд (а = 10 м / сек ^ 2, t = 10 сек)
S10 = (1/2) * 10 * 10 ^ 2 = 500 м
- 07.04.2017 00:34