Тіло вільно падае з вісоті 100м .який шлях пройде це тіло за останні 2 с падіння?
- 07.06.2018 21:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано h=100 м Δt=2 с Δh- ?
h=g*t^2/2
t=√2*h/g=√2*100/9,8=4,5 с
t-Δt=2,5 с
h1=9,8*2,5²/2=30,625 м
Δh=100-30,6=69,4 м
- 08.06.2018 02:02