Якого заряду набуло тіло при електризації якщо воно втратило 10 в 20 степені електронів?
- 06.06.2018 17:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
N=10^20. q-?
q=n*e. e= -1,6*10^-19 Кл - заряд електрона.
q=-10^20*1,6*10^-19=-1,6*10=16 Кл.
Відповідь: -16 Кл.
- 07.06.2018 04:43