Визначення прискорення точки рух якої задано рівнянням х=10t-0,4t²
- 08.11.2017 04:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
Скорость V =x' =10-0,8t
Ускорение а=V' =x" =(10-0,8t)' =0,8 м/с²
- 09.11.2017 19:06