Автомобіль масою 1 т рухаючись прямолінійно збільшив швидкість від 36 до 72 км/год.Визначте зміну імпульсу автомобіля.
- 05.10.2017 01:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
Изменение импульса???
dp=m*(V2-V1)=1000*(20-10)=10000 кг*м/с
- 06.10.2017 01:32