Двигун трактора потужністю 100 кВт витрачає за годину 20 кг палива, питома теплота згоряння якого дорівнює 4,2 помножити на 10 в сьомій степеніДж/кг. Обчисліть ККД двигуна
- 13.11.2017 14:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
Η = * 100 %
А полезная = P * t
P - мощность ( 100 кВт = 100000 Вт )
t - время ( 1 ч = 3600 с )
А п = 100000 * 3600 = 360000000 Дж
А затраченная = q * m
q - удельная теплота сгорания ( 4,2 * 10⁷ Дж / кг = 42000000 Дж / кг )
m - масса ( 20 кг )
А з = 42000000 * 20 = 840000000 Дж
η = = 0,4285 * 100 = 42,85 %
- 14.11.2017 09:41