Даю 50 балов!!! Помогите СРОЧНО, пожалуйста!!! Даю 50 балов!!!
(нужно составить и решить задачу)
1. Лікар рекомендував Сергію носити окуляри з оптичною силою - 2 діоптрія. Яку ваду зору він мав і яка фокусна відстань окулярів?
2. Невелика лампа дає силу світла - 180 кандел. Яка освітленість стелі над нею, якщо довжина підвісу (на якому тримається лампа) - 50 сантиметрів.
ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПОСКОРЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- 09.05.2018 04:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дан если D=- 2 дптр то очковые линзы рассеивающие
Это значит у Сергея дефект зрения близорукость
2) I=180 кд R=0,5 м a=0 E - ?
Е= I*cosa/R^2=180/0,5^2=180/0,25=720 лк
- 01.01.1970 00:00