Помогите
Після того, як балон у якому знаходилося повітря, під тиском 1 МПа з'єднали з порожнім балоном об'ємом 4 літри. установився тиск 700 кПа. знайдіть об'єм першого балона
- 12.07.2017 21:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
Т=const, P1V1 =P2V; V=V1+V2, V1=P2V2 /(P1-P2) =700*10^3*4*10^-3/(10^6-0,7*10^6)= 2100/0,3*10^-6=7*10^-3 м3=7 литров
- 13.07.2017 19:49