Потяг рухаючись рівномірно зі швидкістю 36 км\год входить в тунель довжина якого 240м. За який час потяг проїде тунель, якщо довжина потяга 140м?
- 17.08.2018 15:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано L1=240 м L2=140 м V=10 м/с t- ?
t=(L1+L2)/V=400/10=40 с
Ответ t=40 с
- 18.08.2018 11:28